Kataster – lista zrealizowanych prac
Warszawskie Przedsiębiorstwo Geodezyjne

Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego

projekt-bw-modernizacja-2Projekt BW – Modernizacja Ewidencji gruntów i Budynków

Projekt BW „Przyspieszenie wzrostu konkurencyjności województwa mazowieckiego, przez budowanie społeczeństwa informacyjnego i gospodarki opartej na wiedzy poprzez stworzenie zintegrowanych baz wiedzy o Mazowszu” wykonywany jest na zlecenie Marszałka Województwa Mazowieckiego współfinansowanego przez Unię Europejską w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego woj. Mazowieckiego.

W ramach tego projektu należało zrealizować prace związane są z modernizacją ewidencji gruntów i budynków oraz konwersja mapy zasadniczej do postaci cyfrowej zgodnie z SPOZ oraz obowiązującymi przepisami

projekt-bw-modernizacja-5

projekt-bw-modernizacja-6

projekt-bw-modernizacja-3

projekt-bw-modernizacja-4

projekt-bw-modernizacja-1

EGiB – Modernizacja Ewidencji Gruntów, Budynków i Lokali

modernizacja-ewidencji-gruntow-budynkow-i-lokali-7Projekt BW – Modernizacja Ewidencji gruntów i Budynków

Jest to zespół czynności technicznych , organizacyjnych i administracyjnych mających na celu modyfikację istniejących danych ewidencyjnych i przystosowanie ich do wymagań określonych w przepisach prawa oraz utworzenie pełnego zakresu zbiorów danych ewidencyjnych zgodnie z wymogami tego rozporządzenia. W ostatnich latach firma WPG S.A zmodernizowała dwie dzielnice Warszawy: Śródmieście i Wilanów.

modernizacja-ewidencji-gruntow-budynkow-i-lokali-2

modernizacja-ewidencji-gruntow-budynkow-i-lokali-3

modernizacja-ewidencji-gruntow-budynkow-i-lokali-8

modernizacja-ewidencji-gruntow-budynkow-i-lokali-1

modernizacja-ewidencji-gruntow-budynkow-i-lokali-6

modernizacja-ewidencji-gruntow-budynkow-i-lokali-5

modernizacja-ewidencji-gruntow-budynkow-i-lokali-4

M.st. Warszawa Biuro Geodezji i Katastru


Aktualizacja operatu Ewidencji Gruntów i Budynków

W ramach realizacji zadań należy: zarejestrować zmiany w systemie, zaktualizować bazę danych ewidencji gruntów i budynków w części opisowej prowadzonej w systemie EGiB wynikające z aktów notarialnych, zawiadomień z sądu dotyczących ksiąg wieczystych i innych dokumentów stanowiących podstawę zmian danych ewidencyjnych , sporządzić stosowną dokumentację. Realizację zadania „ Aktualizacja operatu ewidencji gruntów i budynków wykonana przez WPG S.A dla dzielnic: Bielany, Ochota, Praga Północ, Rembertów, Śródmieście, Ursus, Ursynów, Wesoła, Wilanów, Włochy, Wola, Żoliborz m.st. Warszawy prowadzonego w systemie informatycznym ISEG2000.

aktualizacja-operatu-ewidencji-gruntow-i-budynkow

Prace o podobnym charakterze realizowaliśmy w 2010, 2011. Obecnie, rozpoczęliśmy realizację zadania „ Aktualizacja operatu ewidencji gruntów i budynków dla dzielnic: Bielany, Ochota, Praga Północ, Rembertów, Śródmieście, Ursus, Ursynów, Wesoła, Wilanów, Włochy, Wola, Żoliborz m.st. Warszawy prowadzonego w systemie informatycznym ISEG2000.

Realizowane prace

Opracowania prawne

mapy-z-projektowanym-podzialem

badania-hipoteczne