Meeting patriotyczno – gospodarczy organizowany przez KSOIN

logoStowarzyszenie Wspierania Bezpieczeństwa Narodowego we współpracy z Kierownictwem Klubu Dowództwa Operacyjnego RSZ i Stowarzyszeniem Kombatantów Misji Pokojowych ONZ było organizatorem „Meetingu patriotyczno-gospodarczego”, który odbył się w dniu 8 listopada br. w Muzeum Warszawskiego Przedsiębiorstwa Geodezyjnego w Warszawie.

Meeting miał na celu upamiętnienie dokonań i zasług gen. Tadeusza Kościuszki na rzecz wolności i niepodległości Polski i USA w przededniu obchodów Narodowego Święta Niepodległości.

Przy tej okazji uhonorowano „Pierścieniem Patrioty”:

–     Annę Szczęśniak – Wieloletnią Prezes, Członka Zarządu i współzałożycielkę firmy SZCZĘŚNIAK Pojazdy Specjalne Sp. z o.o.

–     Jerzego Połomskiego- Sławnego piosenkarza, popularnego artysty estradowego i aktora

–     Janusza Michalskiego – Prezesa Zarządu MIND Sp. z o.o.

–     gen. Zbigniewa Ścibor-Rylskiego – Prezes Zarządu Głównego Związku Powstańców

Uroczystość tą celebrowali:

płk Tadeusz Koczkowski – Przewodniczącego Kapituły Pierścienia

i jej członkowie: Beata Drzazga, Tadeusz Donocik, gen. Paweł Pruszyński .

Uczestnicy uroczystości wysłuchali pięknego i wzruszającego koncertu w wykonaniu Zespołu DRAGON YOUNG Klubu DO RSZ pod kierownictwem Beaty Burczak, a po nim zebrani goście zwiedzili wystawę poświęconą Tadeuszowi Kościuszko przygotowaną specjalnie na naszą uroczystość.

W imieniu organizatorów dziękujemy za gościnę Panu Ryszardowi Brzozowskiemu – Prezesowi Zarządu Warszawskiego Przedsiębiorstwa Geodezyjnego.