INTERGEO 2017

INTERGEO 2017W tym roku międzynarodowe Targi Geodezyjne INTERGEO odbywały się w Berlinie w dniach 26-28 września.
Lokalizacja imprezy zaledwie 100 km od granicy z Polską, spowodowała, że targi odwiedziło bardzo dużo Polaków. Wystawcy prezentowali się w 6 halach. Na otwartym terenie zorganizowana była również specjalna strefa pokazów lotów BSL. W targach wzięło udział 575 wystawców w tym tylko pięć polskich firm: WPG S.A., Lamigo (importer sprzętu geodezyjnego) oraz polscy producenci dronów – firmy: Novelty RPAS, MSP i Flytech UAV.

Na Targach WPG S.A. reprezentowali:

  1. Ryszard Brzozowski – Prezes Zarządu
  2. Jacek Uchański – Wiceprezes do Spraw Technicznych
  3. Anna Piasecka – tłumacz
  4. Justyna Lasota-Kijora – Kierownik Pracowni Katastru
  5. Piotr Falkowski – Z-ca Kierownika Pracowni Geomatyki
  6. Piotr Zdulski – serwis stoiska, kierowca

Stoisko WPG S.A. podczas Targów w Berlinie cieszyło się tradycyjnie dużym zainteresowaniem. Wśród najważniejszych gości, obok licznej grupy przedstawicieli największych, geodezyjnych, polskich firm, profesorów i nauczycieli wyższych uczelni technicznych oraz studentów, stoisko odwiedziło wielu Polaków pracujących w zagranicznych firmach o profilu geodezyjnym i geoinformatycznym.

Tradycyjnie prowadzone były rozmowy handlowe ze stałymi partnerami zagranicznymi z Niemiec, Austrii, Szwajcarii, Włoch, Słowenii, Francji, Ukrainy. W efekcie zostały oficjalnie potwierdzone przyszłe kontrakty, które WPG S.A. będzie realizowało z tymi partnerami na terenie Polski i Europy w 2018 r. i latach następnych.