WPG weźmie udział w Intergeo 2020 Digital!

W związku z trwającą pandemią koronawirusa, targi Intergeo zmieniły swoją formę. Odwołana została tradycyjna impreza, która w tym roku miała się odbyć w Berlinie. W zamian targi odbędą się w postaci wirtualnej. Każda z wystawiających się firm będzie miała swoje „stoisko” – zakładkę informującą o ofercie i produktach firmy. Dodatkowo umożliwione zostaną spotkania wirtualne. Każdy ze zwiedzających będzie mógł się umówić  na indywidualne spotkanie w sieci. Szczegóły odnośnie imprezy możemy znaleźć na stronie: Intergeo 2020 Digital

WPG jest jedną z pierwszych firm (i dotychczas jedyną polską), które zgłosiły się do uczestnictwa w targach w takiej postaci. Uczestnictwo w Intergeo Digital pozwoli nam na zaprezentowanie się w zupełnie nowy sposób. Jest to dla nas wyzwanie, ale jesteśmy podekscytowani nowymi możliwościami, które da nam prezentacja w sieci.

lista uczestników Intergeo 2020 Digital. Stan na 31 lipca

Poświęcenie nowego budynku firmy

W dniu dzisiejszym miała miejsce uroczystość poświęcenia naszej nowej siedziby, budynku przy ul. Biograficznej 2. Poświęcenia dokonał Kardynał Kazimierz Nycz Arcybiskup Metropolita Warszawski. Ze względu na wciąż obecną w Polsce epidemię i związane z tym ograniczenia, uroczystość miała kameralny charakter. Mimo  to pojawiło się kilku znakomitych gości, wśród których należy wymienić Rektora Politechniki Warszawskiej Prof. Jana Szmidta wraz z Prorektorem i zarazem Prezesem SGP Prof. Januszem Walo oraz Dziekanem Wydziału Geodezji prof. Aliną Maciejewską, Prezesa BCC Marka Goliszewskiego, Geodetę Województwa Mazowieckiego Krzysztofa Mączewskiego, mazowieckiego WINGiK Sebastiana Bałę oraz Admirała Kazimierza Głowackiego. W spotkaniu wzięli udział także inni goście oraz pracownicy WPG S.A. Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z uroczystości.

NOWA SIEDZIBA FIRMY WPG S.A.

Z dniem 1 kwietnia tego roku firma WPG S.A. po przeprowadzce przeniosła swoją siedzibę z kamienicy przy ulicy Nowy Świat do nowego budynku przy ulicy Biograficznej 2 na Młocinach w Warszawie. Kamienica przy ulicy Nowy Świat 2 została sprzedana developerowi zagranicznemu i za część pozyskanej sumy został zakupiony nowy budynek przy ulicy Biograficznej 2. Nowy budynek po jego aranżacji do postaci biurowej spełnia wszystkie wymagane funkcje nowoczesnego budynku tej klasy.

Siedziba nowego budynku WPG S.A. została w pełni wyposażona w nowoczesne meble, serwerownię oraz klimatyzację, a co najważniejsze w jego wnętrzu znalazło miejsce muzeum geodezyjne.

Muzeum geodezyjne zostało odtworzone do postaci dawnego Muzeum w siedzibie przy ulicy Nowy Świat 2 utrzymując nowoczesną aranżację według projektu specjalnie sporządzonego przez architekta wnętrz.